* *
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Umniejszacze  (Przeczytany 20 razy)
SasAnka
SasAnka:)
Administrator
Wielki Mędrzec

SasAnka:)

Zobacz profil WWW
« : 2017.06.09, 16:46:12 »

Osoby bojkotujące i umniejszające nasze życie i przejawianie się w nim, często z najbliższej ziemskiej rodziny, należy jeszcze bardziej kochać, posyłając im zrozumienie i szacunek. Kiedy coś nas dotyka, to oznacza, że mamy do przepracowania na przykład nasze karmiczne związki. Często trwa to długie lata, a nawet całe życie. Zdałam sobie sprawę jak to działa, kiedy pozwalam na wpływanie na mnie energii już nie mojej, ale w której sama tkwiłam lata temu...
Ona wraca do skutku, dopóki jakikolwiek ślad zwątpienia w to, co robię jest jeszcze we mnie.
Cudowną sprawą jest uświadomienie sobie, że już jestem wolna od tego wszystkiego i zwracam wolność innym, dając prawo do ich wyborów na własne życie.
Wydawać by się mogło, że niektórzy ludzie są niereformowalni,
a jednak w końcu i tak spotkamy się w Jedności.
Posyłam więc wszystkim istotkom, niezależnie od obecnego stopnia samoświadomości - ogrom Miłości,
życząc ciągłego przebudzania własnego Wnętrza, a przede wszystkim otwartości na Prawdę o nich samych.
Prawda jest Jedna, jak Bóg jest Jeden. To On daje Mądrość lub Ją zabiera. Wszystko ma swój głębszy sens zawsze.
Akceptacja dla wszystkiego co jest, istnieje daje ulgę i przywraca naturalny stan radości i spokoju równocześnie. Błogi stan daje możliwość wglądów w Serce i czerpanie z Niego inspiracji na dalsze szczęśliwe i spełnione coraz bardziej życie.
Dziękuję.
Z Miłością Ania-SasAnka💜💛💚💙💕

Z Miłością SasAnka:)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

dl-stats
TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc