* *
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Listy od osób, które miały okazję czytać moją książkę.  (Przeczytany 239 razy)
SasAnka
SasAnka:)
Administrator
Wielki Mędrzec

SasAnka:)

Zobacz profil WWW
« : 2016.12.23, 22:10:28 »

Od mojego ostatniego listu do Ciebie Aniu nie czytałem Twojej książki. Dziś coś mnie tknęło! Przeczytałem kolejny rozdział i to musiało być natchnienie od mojego opiekuna. Ponownie mi pomogłaś! Piszesz z taką rozwagą, miłością i szczerością. Zagłębiając się w książce na mojej twarzy samoistnie pojawia się uśmiech! To co stworzyłaś niesie cząstkę Ciebie, tą radosną i pełną miłości część Twojej osoby! Zawsze gdy do Ciebie pisze jestem w wyśmienitym nastroju. Chciałbym Cię spotkać... by poznać tak wartościową osobę jak Ty! Gdy dziś czytałem Twoją książkę, wyjątkowo się wzruszyłem...zazwyczaj gram twardziela, jednak jest napisana w takim wyjątkowym i szczerym tonie... właśnie dlatego pisze ten długi list...czuje potrzebę kontaktu z kimś ...z osobą która mogła by mi pomóc, doradzić.. masz nie zwykle ciekawe życie, napisz mi proszę jak Ci się udało spotkać z osobami niejedzącymi ? jak poznałaś Basię i skąd w ogóle dowiedziałaś się o rozwoju? czy udało Ci się przejść na nie jedzenie ? ja także podjąłem taką próbę jednak w trakcie doszedłem do wniosku, że...jedzenie sprawia mi nadal zbyt dużą przyjemność bym z niego rezygnował! Czy mogę zamieścić na swojej stronie Twoje wybrane wiersze? pisząc artykuły uwielbiam zacząć , bądź skończyć je w wyjątkowy sposób...a Twoja poezja świetnie do tego pasuje! Dziękuje że jesteś Aniu! i Dziękuje Bogu ze pozwolił mi Cię spotkać na drodze życia! z gorącymi pozdrowieniami,
 heart flower sun

Witam, przeczytałam Twoje artykuły są cudne.....UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech one są po prostu wręcz wypełnione ciepłem!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję za nie !!!!!! pozwoliły mi spojrzeć na wiele rzeczy tak naprawdę inaczej Ania, te książki są cudne!!!!!!!!!!!!!! zawsze będę to powtarzać one pokazują tak naprawdę całą prawdę o rozwoju - nie teorię ale przeżycia cudownej, pełnej miłości istoty , czyli CIEBIE Cieszę się, że mogę je czytać trzymaj się cieplutko - ja myślami zawsze jestem z Tobą Aniu!
 heart flower sun
 Dziękuje ,za ,,Najprostsze słowa" czytając je niejednokrotnie czułam się, tak jakbym czytała część mojego życia. Nawet nie wiesz jak w wielu reakcjach jesteśmy podobne ...być może to są typowe reakcje ludzi na podobne tego typu problemy???.....być może nie zdajemy sobie nawet sprawy ,ze ,,strach i leki" maja często to samo IMIĘ. Jestem pod wrażeniem tego co przeczytałam.
 heart flower sun
 Witaj Aniu Dzięki za listy, jesteś jak zwykle nie zwykła Mam pomysł z utworzeniem działu wiersze gości, czy można tam umieścić któryś z twoich wierszy? odnośnie tych tekstów uważam, że powinnaś pisać. Twoje wiersze są bardzo piękne, podobają mi się. Bardzo dziękuję za twoją pomoc w rozpowszechnianiu mej strony. Jestem bardzo Ci wdzięczna. Za to Cię Kochamy.
 heart flower sun

Witaj Aniu! Wiersze są bardzo ładne, masz talent. Ich treść każdy może w jakiś sposób dopasować do siebie, i do tego co go spotyka. Cieszę się, że widzisz i rozumiesz to co Ci się w życiu przytrafia i dlaczego. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia.
 heart flower sun

Anuś, twoje artykuły są: rewelacja! Tak mi się fajnie czytały, że aż zapomniałam o zakręceniu wody w destylatorce i zalało mi trochę pracownię studencką, ale to nic. Trochę pościerałam a reszta zleciała do piwnicy. Poczułam w twoich artykułach tak dużo, dużo autentyczności w tym co piszesz. Widzę, że wydarzenia ostatnich dni bardzo cię oczyściły i pozwoliły na to, że się z ciebie tak jakby to wysypało. Ale posypały się takie piękne słowa, że aż dech zapiera.
 heart flower sun

Kochana Anuś, Byłaś z nami w naszych sercach i JESTEŚ. Aniołów przy Tobie zawsze jest wielu. Wiem , że masz dobry kontakt z boską Istotą w sobie. Niech się dzieje Światłość . spokój , radość, miłość ........i wszystko to , czego z głębi Swojej duszy najbardziej pragniesz. Przytulam Cię i obejmuję światłem - Miłością Boskiej Istoty - czystej niewinnej , doskonałej Niech wszystkie Twoje marzenia się spełniają . Anuś zasługujesz na bezpieczną i dobrze płatną pracę. Niech wszystkie Twoje wybory i decyzje będą zgodne z Wolą Boga .Niech się tak stanie. Całuję , przytulam Czystą Boską Miłością .
 heart flower sun

Aniu. Gratuluje rozwoju, odwagi, miłości do siebie i świata. To wspaniale być inspiracją dla innych Podziwiam Cię Aniu i ludzi, którzy z taką determinacją wychodzą z tak trudnych spraw. Gratuluję dobrych wyborów, mądrości i mocy Boga w Tobie.
 heart flower sun

Witam Aniu. Wzruszyłem się troszeczkę ,no może trochę ,no dobra bardzo. Tak to odbieram ,że ty już jesteś na odpowiedniej ścieżce tzn.(autostradzie) i to jeszcze masz z górki. Powstaje u mnie jednak pytanie czy gdybyś miała do wyboru życie jak pan bóg przykazał (czyli potoczne zwane życiem w nieświadomości ) czy to dzięki któremu teraz jesteś naprawdę WIELKA - wybrała byś które z nich ? (przepraszam ,że ograniczyłem scenariusze do 2-ch ). Teraz proszę Boga aby natchnął twoje "dzieci" by mogły zobaczyć jak silną , wartościową i oświeconą mają mamę - te czasy będą niewątpliwie trudniejsze dla młodego pokolenia bo nowoczesne używki wcale nie zastępują alkoholu tylko dokładnie go uzupełniają - niech Bóg nam ześle wartościowych opiekunów cielesno-duchowych i czy ty przypadkiem nie masz teraz takiej misji ?
 heart flower sun

Aniu, cieszę się Twoim szczęściem. Tak dalej działaj. Dziękuję za Twój piękny artykuł i wszystkie w nim inspiracje. Cieszę się, że odkrywasz siebie i że coraz więcej Boskości wyrażasz i urzeczywistniasz w Twoim ciele, w Twoich myślach, słowach, umyśle i w Twoim sercu. Pozdrawiam z miłością.
 heart flower sun

Naprawdę czuć, że robisz postępy, bije od Ciebie nową świeżą energią. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 heart flower sun

Aniu - jestem pod wrażeniem... Z Twojego artykułu bije wiele miłości, uczuć i...romantyzmu...Ładnie piszesz i trafiasz do serca...Samemu trzeba doświadczyć danego uczucia aby móc się nim rozkoszować...Te negatywne trzeba zrozumieć...one są jak noc po dniu...Pozdrawiam.
 heart flower sun

Aniu, to cudowne, że dostałaś od Boga dar tak pięknego pisania o ważnych sprawach. Cieszę się, że Twoje wypowiedzi są pełne prostoty i miłości. Rozwijaj to, bo na pewno jesteś na właściwej drodze.
 heart flower sun

Super:) Anuś dziękuję, to takie dla mnie.... Miłego dnia, każdego! A ja dziękuje Tobie Aniu za to ,że jesteś za to ,że piszesz o swoich doświadczeniach, za to ,że inspirujesz. Bóg jest to jest fakt i prezenty od tej mocy otrzymywane są zawsze wspaniałe, zresztą wszystko co się dzieje jest dobre , uczy akceptacji i Miłości. A delikatność? Uwielbiam delikatność , wrażliwość , to są naprawdę piękne cech , pielęgnujmy je proszę , bądźmy tacy jacy zostaliśmy stworzeni przez Boga. Bądźmy jak dzieci niewinne , czyste, radosne , skore do zabawy i zawsze mówiące prawdę o tym co widzą Bawię się z wami! (pora już późna, ale ostatecznie jestem już dużym dzieckiem) Dziękuję za ten artykuł jest dla mnie odświeżający i taki przyjemny w odbiorze, tym bardziej, że każdy dzień jest taki piękny i inny. Dużo słońca i radości życia. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło ;-)))))) pozdrawiam
 heart flower sun

Tak czytam sobie i myślę że to piękne .Ale dla mnie nie dostępne. Zanim oczyściłabym swoje intencje, pogodziła się z przeszłością, nauczyła się afirmacji itp.itd,to moje życie pewnie już dobiegłoby końca. Chciałabym się tego nauczyć ale wiem że to niemożliwe. Tobie Aniu się udało. Życzę miłości.
 heart flower sun

Droga Aniu.. Artykulik, który napisałaś, przepełniony jest nadzieją i wiarą, że "niemożliwe jest możliwe". Nawet nie wiesz jak bardzo pragnę i potrzebuję czuć podobnie. Jednak nie wiem jak.. co robić.. czytam, modlę się, piszę afirmacje, ale wciąż coś mi ucieka.. gubię się.. to tak, jakby wszystko działo się odwrotnie do moich pragnień.. Aniu.. jak to zrobić..?
 heart flower sun

Pozdrawiam ciepło. Anulka, ale poszłaś w górę !!!!!!! Gratulacje, wiedziałam, że możesz być sobą i dumna jestem z Ciebie czytając Twoje artykuły!!!!!!

heart flower sun

Pozdrawiam cieplutko dzięki za ten artykuł teraz do końca uświadomiłam sobie gdzie jestem i jaka droga jeszcze przede mną Jest już późno ale jakoś nie mogłem się powstrzymać od napisania kilku słów.
 heart flower sun

Z zainteresowaniem przeczytałem to co Pani tu pisze. Pani doświadczenia są mi bliskie i znane z własnego życia. Myślę ze jestem na podobnej drodze , o której Pani pisze chociaż może inaczej trochę do niej dotarłem. Przekazuje wyrazy sympatii i życzę pogody ducha.
 heart flower sun

Bardzo fajny, miły, sympatyczny, bijący dużymi wibracjami art. pozdrawiam cię Aniu dziękuj za życzenia które przesyłasz na koniec (każdemu) :-) >

heart flower sun

”W przeszłości widziałam schody, szczeble drabiny, a teraz nie. Obecnie jest to jakby w miejscu, ale uczucie wirowania, unoszenia, kołysania, tańca. Teraz mój rozwój jest naprawdę cudowną zabawą i samoistną transformacją. „ Witaj Aniu :-). życzę każdemu, a wiec także i sobie, właśnie takiego przełomowego momentu, od którego rozwój staje się właśnie taki. Pozdrawiam Cię.
 heart flower sun

Aniu, serdecznie gratuluje twórczości! Jesteś wspaniała. Moje spontaniczne uczucia po przeczytaniu artykułu: Cudowny tekst! Aż się chce człowiekowi oświecić! Kto ze mną!? Do startu...gotowi......START! dosłownie rozbrajają mnie słowa: WIEDZ ŻE WIESZ Język PS. artykuł fajny : Kochana! ja właśnie czytam Twoją książkę i się popłakałam nie dziwią mnie te "opinie" na temat Twoich artykułów bo pewno te słowa nie są w stanie Ci przekazać co Ci ludzie tak naprawdę czują, że jesteś dla nich Światłem że tak naprawdę to każda z tych osób chciała by się do Ciebie mocno przytulić i powiedzieć DZIĘKUJĘ, DOBRZE ŻE JESTEŚ Aniu!
 heart flower sun

Gratuluję podjęcia decyzji co do pisania. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i NIECH SIĘ SPEŁNIA CO MA SIĘ SPEŁNIAĆ. Twoje artykuły są rzeczywiście wspaniałe. Nie inaczej a tylko przez to co pisałaś zapragnęłam Cię poznać, w tamtej właśnie chwili Twój tekst był dla mnie kolejnym wsparciem i wskazówką co mam robić. Dziękuję Ci za to, że mogłam Cię poznać wiele się nauczyłam, a przede wszystkim tego, że życie jest normalne zwykłe i takie trzeba nauczyć się kochać, kochać normalnych ludzi, normalne obowiązki, normalne czasem wkurzające dzieci. Dzień nadchodzi po to, aby przezwyciężać to co jeszcze nie przezwyciężone i działać w imię Boga, aby On mógł przejawić się tu na Ziemi i pokazać swe oblicze.
« Ostatnia zmiana: 2016.12.29, 09:28:50 wysłane przez SasAnka » Zapisane

Z Miłością SasAnka:)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

dl-stats
TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc