* *
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Automatyczne powiadamianie  (Przeczytany 1490 razy)
Prasanthinanda
Administrator
Manareikowiec exp.

Kocham więc jestem :)

Zobacz profil WWW
« : 2010.01.22, 08:59:58 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów zarówno aktywnych jak i tych nieaktywnych.

Związku z trudnościami dotyczącymi obsługi powiadamiania o ciekawych rzeczach dziejących się na forum postanowiłem usprawnić ten mechanizm.

1) Informacja o powiadamianiu lub braku powiadamiania w danym dziale lub wątku została wyróżniona kolorem, tak aby była jasno czytelna, czy dany wątek jest obserwowany czy nie:

A) wątek/dział nieobserwowany ma w menu nad i pod wątkiem/działem czerwony napis:

...ODPOWIEDZ | BRAK POWIADAMIANIA | ZAZNACZ...
   Należy kliknąć owy czerwony napis w danym wątku aby włączyć powiadamianie.

B) wątek/dział nieobserwowany ma w menu nad i pod wątkiem/działem zielony napis:

...ODPOWIEDZ | JEST POWIADAMIANIE | ZAZNACZ...
   Należy kliknąć owy zielony napis w danym wątku aby wyłączyć powiadamianie.

2) Została założona grupa dla użytkowników nieaktywnych którzy od ponad miesiąca nie zaglądają na forum o nazwie "Uśpiony", pozostali użytkownicy zostali włączeni do automatycznego powiadamiania o wszystkich zakładanych wątkach we wszystkich standardowo widocznych działach. Jest to lista adresowa o adresie grupa@manareiki.net. Powiadamianie to jest z definicji nie bycia członkiem grupy "Uśpionych". Informacja ta jednakże nie będzie dotyczyć dyskusji w wątkach. Tak więc, jeżeli założony wątek jest dla kogoś interesujący i chce obserwować dyskusję w nim, to powinien zaznaczyć powiadamianie jak w punkcie (1).

3) Przypisanie do grupy "Uśpionych" jest jednorazowe. Jeżeli ktoś chce przejść do grupy "Uśpionych", aby nie otrzymywać powiadomień z forum, to proszę o kontakt ze mną, np. wysyłając prywatną wiadomość.

Mam nadzieję że powyższe usprawnienia i taki tryb powiadamiania zaktywizuje nieco grupę. Życzę owocnych duchowo dyskusji Uśmiech
Pozdrawiam noworocznie, Mirek.
« Ostatnia zmiana: 2010.01.22, 13:44:41 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

[Miłość królewską drogą do Boga]
[Mowa z serca do serca czyni Niebo na Ziemi]
Pozdrawiam serdecznie,
Swami T.P. Prasanthinanda.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

dl-stats
TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc