* *
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam ciepło i serdecznie  (Przeczytany 7579 razy)
Prasanthinanda
Administrator
Manareikowiec exp.

Kocham więc jestem :)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2010.04.04, 12:13:33 »

Witam w ten świąteczny dzień i świątecznie pozdrawiam  sun
Przywitam Cię Danando wierszem  flower

Mrugasz? Więc Miłość Mrugasz!
==============================

Cóż mamy do powiedzenia? Coraz mniej!
Przyjdzie kiedyś w życiu taki dzień
Kiedy będziemy znać już tylko jedno Słowo  heart
I służyć za wszystkie inne będzie nam.

Aż kiedyś i Ono w końcu odejdzie, rozpłynie się
A my z otwartymi ustami, niezdolni powiedzieć nic
W zachwycie, że wszystko, wszystko było Nim,
To tylko i wyłącznie Miłości taniec i tylko To!

Każdy człowiek, każde źdźbło, każde pojęcie i "ograniczenie"
Każde "moje" i "nie moje", każde "dobre" i "niedobre"
Każdy "rozwój", "wzrost" i "upadek" i "zbawienie"
To tylko i wyłącznie Miłości taniec i tylko To!

Cokolwiek mówisz i robisz, "Miłość" mówisz i robisz,
Cokolwiek czujesz i myślisz, "Miłość" czujesz i myślisz,
Ach co to za dziwny był świata sen. A teraz patrz! Do zrobienia NIC!
Jedno słowo - jedna świadomość. Od reszty uwolnij się!  sun
« Ostatnia zmiana: 2010.04.04, 12:17:05 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

[Miłość królewską drogą do Boga]
[Mowa z serca do serca czyni Niebo na Ziemi]
Pozdrawiam serdecznie,
Swami T.P. Prasanthinanda.
SasAnka
SasAnka:)
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2010.04.04, 12:49:29 »

Znalazłam teraz parę cytatów Sathya Sai Baba

Jest tylko jedna religia – religia Miłości;
Jest tylko jeden język – język Serca;
Jest tylko jedna kasta – kasta Ludzkości;
Jest tylko jedno prawo – prawo Karmy;
Jest tylko jeden Bóg – jest on Wszechobecny;
Jesteś Bogiem. Ty – prawdziwy – jesteś Bogiem.

Aby usunąć zło egoizmu, służba jest najskuteczniejszym narzędziem.
Biblia, Koran, Wedy, Granth – wszystkie reprezentują to samo stworzenie. Wszystkie szły za głosem Boga.
Dobroć jest prawdziwą naturą człowieka, który jest tylko obrazem Boga.

Nie przyszedłem zniszczyć ani zakłócić żadnej wiary, lecz umocnić każdego w jego własnej wierze – aby chrześcijanin stał się lepszym chrześcijaninem, muzułmanin lepszym muzułmaninem, hinduista lepszym hinduistą.
Niech wszystko co czynisz będzie zgodne z Boskim prawem. Żyj Boskim prawem.

Jezus był człowiekiem, który poświęcił całe swe życie służbie ludzkości.
Jeżeli będziesz szanował swych rodziców, twe dzieci będą Ciebie szanowały.
Kochaj wszystkich, służ wszystkim.
Łaska Boga jest jak odszkodowanie. Pomoże Ci bezgranicznie, gdy będziesz jej potrzebował.
Moje życie jest moim przesłaniem.
Myślisz o Bogu – Bogiem się stajesz. Myślisz o kurzu – kurzem się stajesz. O czym myślisz, tym się stajesz.
Naśladujcie Jezusa. Naśladujcie!
Nie ma wielu Bogów. Bóg jest jeden – Jezus, Allah, Rama, Kryszna, Zaratusztra, Budda – to tylko różne imiona tego samego Boga.
Pomocne ręce są lepsze niż modlące się usta.
Prawda, prawość, pokój i miłość – to są cztery filary, na których zbudowany jest dworek szczęśliwości.
Szanuj wszystkie religie. Każda jest ścieżką do Boga.
Zawsze pomagaj, nigdy nie krzywdź.
ŻYCIE + PRAGNIENIE = CZŁOWIEK; ŻYCIE – PRAGNIENIE = BÓG

Zawsze inspirują mnie słowa kochanego Baby. Odczuwam Go jako Ojca/Matkę/Nauczyciela i Przewodnika. Jezus Chrystus jest moim Światłem na Drodze Świadomości. Każda religia jest dobra, jeśli wnosi Prawdę. Ja idę za Głosem Własnego Serca:) i zwracam się do Najwyższego Źródła we mnie, to moja religia.

* 1bb.jpg (9.2 KB, 226x226 - wyświetlony 245 razy.)

* cud_istnienia1.JPG (47.7 KB, 480x360 - wyświetlony 505 razy.)

* 1bbb.jpg (12.35 KB, 226x226 - wyświetlony 309 razy.)

Z Miłością SasAnka:)
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2010.04.04, 12:52:12 »

http://www.youtube.com/watch?v=l5-WaEwrXak&NR=1 sun flower heart

* 1tulipanyyyyyyyyyyyyy.jpg (8.82 KB, 188x226 - wyświetlony 235 razy.)

Dananda
Zaangażowany uż.

MIŁOŚĆ JEST NAJMOCNIEJSZA SIŁĄ NA ZIEMI

« Odpowiedz #18 : 2010.04.05, 11:46:47 »

Dziękuję za serdeczne powitanie., życzenia i prześliczne linki  heart.

Nie przyszedłem zniszczyć ani zakłócić żadnej wiary, lecz umocnić każdego w jego własnej wierze – aby chrześcijanin stał się lepszym chrześcijaninem, muzułmanin lepszym muzułmaninem, hinduista lepszym hinduistą.
Niech wszystko co czynisz będzie zgodne z Boskim prawem. Żyj Boskim prawem.

Tu podpisuję się całym sercem. Wiara w Boga, w Zródło jest piękna i życie z Boskim prawem, jest moją drogą. *czasami się łapie na moim ego  Uśmiech ale trwam i ufam.

Każda religia jest dobra, jeśli wnosi Prawdę. Ja idę za Głosem Własnego Serca:) i zwracam się do Najwyższego Źródła we mnie, to moja religia.

Moja także. Tak!!! I dążąc moją prawdą natknełam się na Was za co dziękuję.
Miłego dnia i pozdrawiam  heart sercem.
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2010.04.05, 11:56:41 »

Dziękuję Ci bardzo za piękne Lustro. Radością jest łączenie się z ludźmi o podobnej Świadomości heart flower sun

Buziaczki i tak przy okazji he he

http://oblejmnie.pl/k,QW5pYXwx

semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #20 : 2010.04.29, 15:44:21 »

Witam cieplo
Chce podzielic sie z Wami radoscia,ze jestem juz mistrzem Reiki,a stalo sie to 22.04.10 za co jestem wdzieczna.
Papierosow szczesliwie nie pale ale mialam 2 trudniejsze dni pierwszy raz od rozstania z nalogiem ,a zwiazane to pewnie bylo z inicjacja w mistrzowski symbol,kotory jest bardzo mocny,a wywalanka byla i owszem wogole ale zazwonilam do mistrza i dal mi wsparcie i juz oki i DALEJ NIE PALE.
Wszystkiego naj,naj Semi

Jestem ,Światłem i Miłością
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 2010.04.29, 18:30:26 »

No to Zosieńko jesteś faktycznie Mistrzem:)) Cieszę się z Tobą z sukcesów i gratuluję  heart flower sun

i dla Ciebie pierwszą fraktale maluję heart flower sun

* kwiatek we fraktalu.jpg (144.85 KB, 1024x768 - wyświetlony 516 razy.)

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2010.05.02, 14:16:50 »

Witam z Miłością na forum cudowną istotkę, w postaci Aniołka67  heart flower sun

Serduszko masz otwarte, jak my,
serdecznie witamy i tulimy heart flower sun

* 180420101856.JPG (131.89 KB, 1037x778 - wyświetlony 493 razy.)

Aniolek67
Manareikowiec akt.
**

« Odpowiedz #23 : 2010.05.02, 14:51:08 »

heart witam i dziękuję za tak miłe powitanie:)
Aneczko dzięki Tobie uświadomiłam sobie,że moja psychika nie jest dziwna,tylko,że ja jej nie poznałam,choć ona mnie sama do tego niejako "zmuszała".I to nie stało się teraz,czy kilka tygodni wstecz czy nawet miesięcy...minęły lata,od dnia,kiedy pierwszy raz przekonałam się ,że  jest coś innego poza tym co widzę i dotknąć mogę...
dobrze,że będę mogła porozmawiać tu z Wami,Kochane-mi jeszcze nieznane tak do końca-inne ANIOŁY:)
tak nazywam ludzi o otwartych sercach:)
widzę Semi...znamy się już-witaj...nie ma przypadków-widzisz?na innym portalu zgubiłam Cię w tłumie,a tu proszę...jesteś:)pozdrawiam
Z nadzieją w sercu przekraczam próg duchowej wspólnoty na tym portalu utworzonej i cieszę się,że sama nie jestem:)

Wrażliwy człowiek najpierw czuje,
później rozumie.
/E. Kołda/
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2010.05.02, 15:10:28 »

Cudowny Promyku sun
Czuję w Tobie twórczą duszę flower
Pełną Miłości heart

Gosiu rozwijaj tu swoje skrzydełka, czytaj, pytaj, dziel się z nami własnymi inspiracjami.
Znamy się od pewnego czasu i z Semi się znasz. Tak działa Boskie Przyciąganie, jak magnes, dlatego jesteśmy tu i teraz razem.
 Korzystajmy w piękny sposób. Poznasz inne istotki, które zapewne się odezwą w czasie.
Jest to forum, jak Dom, do które wracasz kiedy chcesz. Czuj się zatem, jak boski domownik sun

* 180420101868.JPG (226.19 KB, 1037x778 - wyświetlony 505 razy.)

Prasanthinanda
Administrator
Manareikowiec exp.

Kocham więc jestem :)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 2010.05.02, 15:19:33 »

Witaj Aniołku67,
i ja Cię witam, miło że tu jesteś  sun.
Co do psychiki, mentalności, osobowości oraz indywidualności, to są cztery stopnie iluzji. Poznać je to jak znać się na różnych rodzajach chmur o różnej wysokości. Najniższe jak mgły to psychika emocjonalna, potem chmury niskie jako mentalność i nasze przekonania a średnie to osobowość duchowa, nasz charakter, aż w końcu te najsubtelniejsze cirrusy naszej duchowej indywidualności. Nie jesteś żadną z nich. Zamiast poznawać te iluzoryczne poziomy poznaj "wiatr" duchowej praktyki, który je wszystkie przegoni precz, który ukaże czyste niebo nieporuszonego, wszechakceptującego, wszechżyczliwego, "pustego" umysłu z cudownym gorącym słońcem miłującej boskości w każdym nas.

[Miłość królewską drogą do Boga]
[Mowa z serca do serca czyni Niebo na Ziemi]
Pozdrawiam serdecznie,
Swami T.P. Prasanthinanda.
Aniolek67
Manareikowiec akt.
**

« Odpowiedz #26 : 2010.05.04, 13:39:26 »

Witam w ten majowy dzień...
Właśnie słucham tych wszystkich utworów Aneczko heart co mi przez ten czas przesłałaś...nim tu się zapisałam...nim ten próg Waszego(już mojego także)Forum przekroczyłam:)
Poczytałam sobie troszkę i wciąż czytam Uśmiech i zauważam,że zewsząd tyle ciepła i serdeczności płynie...czy to z opowiadań,czy z wierszy ,czy i z tych utworów,których właśnie w tej chwili słucham...cudowne to:)napełnia mnie to nadzieją na otrzymywanie dobrej energii,którą zamiar mam się dzielić równie silnie jak i Wy tu wszyscy :)ze wszystkimi:)
Zostałam mile powitana przez Prasanthinanda(nie wiem co oznacza Twe imię i trudne dla mnie jest),który wcale mnie nie zna,a jednak z życzliwością zwrócił się do mnie-dziękuję flower
Coś o sobie...o mnie tej z rzeczywistego świata,nie ducha-pracuję w szpitalu onkologicznym- z chorymi,którzy są na radioterapii,jestem mamą 2 dziewczynek w wieku szkolnym i wychowuję je sama,mój status społeczny to przeciętny człowiek starający się każdego dnia o chleb na stół...
A jaka w środku jestem?...romantyczną duszę mam,trochę zagubioną w tym burzliwym świecie,gdzie pęd za pieniądzem jest,staram się nie krytykować ludzi,ale pomagać im...czytam małe znaczki dawane mi przez Stwórcę i szukam ich wszędzie,próbuję odgadywać drogi mi przeznaczone i szukam ludzi podobnych do mnie...co to ciekawi są świata Ducha i Serca...nie mam żadnych praktyk związanych z poznawaniem swoich możliwości duchowych (czytam tu o kursach,spotkaniach,naukach Mistrzów)to wszystko jest dla mnie nowe i trochę niezrozumiałe,choć dużo odnajduję w tym wszystkim ciekawych rzeczy dla siebie(lektura słów Aneczki)
Muzyka jaką tu poznałam jest bliska memu Sercu i słucham jej z radością i zachwytem:)Potrzeba mi chyba dużo rozmów na temat,co mogę zrobić i jak ,by poznać siebie bardziej i zrozumieć jak wyzwolić w sobie wszystkie uczucia ,które kryją się za zasłoną strachu,wstydu a może i  niezrozumienia...
Aneczka powitała mnie wiosennymi kwiatuszkami jak słoneczka sun...odczytałam to jako promyczki jej życzliwości do mnie i ciepłej troski..."jestem tu-nie lękaj się"-słyszę słowa piosenki:)Ja witam was majowo konwaliami-to moje ulubione kwiaty i kwitną w maju,a ja w maju też tu do was zawitałam:)

* 1052c34dc80faad301b6d5abccc3b52c,10,19,0.jpg (52.44 KB, 600x450 - wyświetlony 502 razy.)

później rozumie.
/E. Kołda/
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 2010.05.04, 15:10:16 »

Witaj kochana heart flower sun
Czytam piękne słowa, pisane Sercem i dziękuję Ci za nie. Jesteś otwartą istotką, jak my wszyscy tu, szczerą i autentyczną. Masz kontakt z ludźmi, którzy potrzebują dużo wsparcia i miłości. To dobrze, że jesteś taką osobą, z taką piękną osobowością własnie przy nich. Mam pewność, ze nie jeden z pacjentów wiele na tym skorzystał. Poszukujesz jeszcze swojej drogi,ale chociaż znamy się od nie tak dawna, widzę jak jesteś cudownie Prowadzona. Przeszłam kiedyś podobne etapy we własnym życiu, łącznie z wychowywaniem dzieci /2 chłopców/ od pewnego momentu sama. Właśnie wtedy moje poszukiwania były bardzo intensywne i dzięki temu, że byłam sama/bez partnera/ ponad 10 lat odnalazłam siebie. Kiedy wówczas osoba od mojej terapii powiedziała mi, że to dobrze, ze jestem sama, kiedy ja się żaliłam i buntowałam na swój los, zupełnie tego nie zrozumiałam. Dopiero po latach wiem,że to prawda. Każdy z nas doświadcza to, co najlepsze dla niego i dzięki temu się rozwija, podnosi własną świadomość, aby żyło mu się lepiej i szczęśliwiej. Tak się dzieje, kiedy osoba tego chce. Cieszę się Małgosiu, że będziemy nawzajem się inspirować, wspierać i dalej rozwijać.
Mireczek, to mój partner i założyciel tego kolejnego naszego forum. Pisze o sobie pod linkiem  http://manareiki.net/forum/index.php?topic=617.0

Ja swoje życie i doświadczenia na drodze rozwoju opisuję w pierwszej książce http://manareiki.net/forum/index.php?topic=261.0

Dziękuję za konwalie, które pachną, kiedy na nie patrzę. Poszukam kwiatuszka dla Ciebie i go wkleję zaraz flower

* 8roz.jpg (260.33 KB, 1037x778 - wyświetlony 493 razy.)

Aniolek67
Manareikowiec akt.
**

« Odpowiedz #28 : 2010.05.04, 16:12:00 »

Uśmiech)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))nic nie dzieje sie przypadkiem...nie pytam nawet skad wiedziałaś,ze mój ulubiony zapach to zapach piwonii:)

później rozumie.
/E. Kołda/
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 2010.05.04, 16:19:03 »

heart flower sun Kocham kwiaty, jak i Ty. To róża, ale przypomina piwonię i tym bardziej teraz pachnie bosko heart flower sun dla nas.

* roza1.jpg (230.89 KB, 985x739 - wyświetlony 402 razy.)

Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

dl-stats
TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc