* *
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam ciepło i serdecznie  (Przeczytany 7939 razy)
semi
Manareikowiec
*

« : 2009.05.22, 19:19:14 »

Witajcie kochani.
Dlugo mnie tutaj nie bylo i troszke sie porozgladam.
Przytulam cieplutko i puchato wszystkich Zosia
« Ostatnia zmiana: 2011.07.02, 10:51:54 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

Jestem ,Światłem i Miłością
SasAnka
SasAnka:)
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2009.05.22, 19:51:36 »

Witamy serdecznie i radośnie i bądź już z nami Chichot Mrugnięcie Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 2010.01.02, 11:24:11 wysłane przez SasAnka » Zapisane

Z Miłością SasAnka:)
semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #2 : 2009.05.22, 20:09:43 »

Postaram sie byc ale wyjezdzam juz 29-go do Mielna,a pozniej do reni Łopatki na reiki do Pogorzelicy i nie bedzie mnie 3 tygodnie.
Tule Zosia
« Ostatnia zmiana: 2011.07.02, 11:04:32 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #3 : 2009.06.18, 14:20:38 »

Cieplo pozdrawiam i witam.
Napisalam sie i nawet wysylalam zdjecie ale okazalo sie za duze,wiec musze pozmniejszac i skrobne cos pozniej bo mam troche zaleglosci w poczcie.
Tule Zosia
« Ostatnia zmiana: 2011.07.02, 11:04:46 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2009.06.19, 15:09:27 »

Pisz kochana Zosieńko i cudownie, że znów jesteś wypoczęta, zadowolona po ostatnich wojażach. Opisz doświadczenia z Reiki, jak czułaś Inicjację? jeśli zechcesz.... Buziaczki z Miłością dla Ciebie:) Chichot

semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #5 : 2009.06.21, 15:10:16 »

Witajcie kochani.
Pytasz Aniu co czulam hmmm.
Przy pierwszej inicjacji plakalam nie byl to jakis szloch ale jakis taki placz wzruszenia,czy moze obawy dokladnie nie wiem(bo bylam przeciez kiedys w przeszlosci karmicznej wiele razy inicjowana: inicjacje kahunskie,inicjacje magnetyczne,mocy zywiolow i wiele innych nieciekawych) ale szybko kochane rece Reni mnie uspokoily i to bylo w pierwszy dzien.Juz po pierwszej inicjacji u mnie ruszylo oczyszczanie(ale jeszcze nie wiedzialam bo przypisywalam to temu,ze rzucilam papierosy.Ruszylo napiecie,rozdraznienie,wzorce wladzy itd.Obserwowalam innych i z nimi nic sie nie dzialo i myslalam,ze moze cos to ze mna nie tak.
Na drugi dzin byly dalsze 3 inicjacje i juz kazda z nich wnosila coraz wiecej pieknego wewnetrznego swiatla i milosci,szczegolnie ta ostatania.Pozniej rozdanie certyfikatow i rozmowa z Renia noi i mi ulzylo,ze nie jestem jakas tam dziwna,inna,ze tylko mi wywala ale,ze jest to naturalny proces i to,ze ruszylo oczyszczanie juz po pierwszej inicjacji jest zupelnie normalne.
Czulam jak mi az "buzuje" i postanowilam nie brac tego ze soba i poprosilam Renie o regresing noi poszlo,a wlasciwie to "buchalo" wrecz z mojego wnetrza.
Bardzo sie ciesze,ze juz potrafie odebrac podpowiedzi z mojej duszy i wlasnie to zrobic.
Sesja jak moje wszystkie trudna,bolesna,a wrecz bardzo dluga i bolesna ale warto bylo,jak wszystko co dotad zrobilam dla siebie,dla mojego rozwoju.Odreagowywalam bardzo trudna smierc i jeszcze takiej nie odreagowywalam(a juz odreagowalam kilka smierci) dlugo plakalam i bardzo sie balam-lecialam w tak ciemny tunel pelna leku ale straszliwego leku ale kochanej Reni udalo sie doprowadzic mnie do tu i teraz.
Jak wszystkie doswiadczenia ubogacaja tak i to ale te energie sa wyjatkowe i ich piekny cieply przeplyw.
Narazie tyle tule Zosia
« Ostatnia zmiana: 2011.07.02, 11:04:59 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2009.06.21, 15:49:08 »

Zosieńko pięknie, ze masz Reiki i powiem Ci, że teraz najbliższe 21 dni to okres szczególnego oczyszczania, mogą zadziać się cudowne rzeczy, ja tak miałam. Niektórzy mają wywalanki, jak Ty, ale skoro już tak mocno poszło, to życzę teraz samych Boskich Niespodzianek w tym wyjątkowym procesie odblokowywania Kanału Boskiego W Tobie.

* 1.png (149.83 KB, 300x388 - wyświetlony 321 razy.)
« Ostatnia zmiana: 2010.04.04, 11:58:00 wysłane przez SasAnka » Zapisane

semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #7 : 2009.06.24, 16:07:37 »

Piekne dzieki.
Ja tez sie ciesze z tych pieknych energii i rzeczywiscie rozne rzeczy sie dzieja ale tak ma byc i te mile i nie mile.
Ale w sumie w moim zyciu dzieje sie najwiecej dobrego i zawsze szukam tej pogodnej strony dnia.
Jutro rankiem wyjezdzam i tule Was wszystkich cieplutko Zosia
« Ostatnia zmiana: 2011.07.02, 11:05:14 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2009.06.24, 18:23:50 »

Kochana Zosiu, życzę Ci dobrego miejsca pracy w Niemczech i oby podopieczny okazał się miłym człowiekiem, bo to bardzo ważne i niech Miłość Cię prowadzi:))

semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #9 : 2009.07.18, 12:38:56 »

Poczytalam i zrobilo mi sie tak refleksyjnie bo pisalam o Reiki i wczasach,a tu juz znow sie zbieram do Mielna  poraz drugi i na II stopien Reiki i chyba zrobie indywidualne bo plan grupowy na II stopien jest na poczatek pazdziernika,a ja zamierzam byc miesiac w Mielnie,a zaczynam od 15-go wrzesnia,wiec zrobie indywidualnie,choc koszt jest znacznie wiekszy to bardzo wazne dla mnie jest Mielno.
Pozdrawiam Zosia
« Ostatnia zmiana: 2011.07.02, 11:05:27 wysłane przez Prasanthinanda » Zapisane

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2009.08.12, 12:38:10 »

Robisz piękne rzeczy dla Siebie:)) Podziwiam i gratuluję szczerze!

* Mandala 257a.JPG (121.21 KB, 1050x1050 - wyświetlony 484 razy.)

Dananda
Zaangażowany uż.

MIŁOŚĆ JEST NAJMOCNIEJSZA SIŁĄ NA ZIEMI

« Odpowiedz #11 : 2010.04.04, 11:35:00 »

Dzień Dobry Kochani,

dziękuję SasAnka za śliczne słowa, więc klikam parę o mnie.
Kim jestem? Poszukuję Czegoś? Kogoś?

Boga miałam już zawsze w sercu, Jego Miłość, Błogosławieństwo i Dobroć. Z biegiem lat mego rozwoju zmienia się, nie nie zmienia/kształtuje się Jego przesłanie, zrozumienie innych, zrozumienie siebie. Nigdy nie należałam do jakiejś Religii. Nie lubię zniewalania, ograniczenia ludzkości. Jedyną religią jest MIŁOŚĆ, słowa Wam tak znane. Każda napotkana osoba, żywa istota nawet roślina, jest moim Mistrzem, moim nauczycielem. Kocham gdy Bóg objawia mi się we wszystkim i wszędzie, jestem wdzięczna za każdą wskazówkę. Więc jesteście dla mnie Wszyscy Mistrzami, uczę się od Was i z Wami. Każde moje pytanie to pytanie do Was jako moich nauczycieli a ja zostawiam sobie prawo przyjęcia z Waszych słów tego, co jest moją prawdą i co jest teraz w danym momencie dla mnie zrozumiałe. Więc proszę o zrozumienie i zarazem każde moje słowo tutaj pisane jest moją i wyłącznie moją prawdą, którą nikt nie musi przyjmować. Wiem, że jesteśmy na tej samej drodze, więc nie martwię się, absolutnie się nie martwię, że nastąpi między nami nieporozumienie. Uśmiech Czytałam Was i czuję bardzo dużo Miłości, bezwarunkowej Miłości, która jest esencją naszego istnienia. Więc cieszę się, że mogę kawałek mego życia spędzić z Wami, uczyć się i doznawać coraz to głębszej Świadomości Boga.

Pracuję na co dzień z Energią Boską. Pomagam ludziom dojść do zdrowia, zrozumieć siebie, swoje blokady. Nie jestem jednak uzdrowicielką, jestem Kanałem Bożym, który ma możliwość przekazania Miłości Boga i uzdrowienia. Kocham moją pracę, kocham ludzi.

Dziękuję i pozdrawiam sercem.

P.S.
Sorry za błędy nie mieszkam w Polsce już wiele, wiele lat.
« Ostatnia zmiana: 2010.04.04, 11:40:26 wysłane przez Dananda » Zapisane
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2010.04.04, 11:52:40 »

Witaj Kochana Dananda heart

Zaciekawiło mnie Twoje imię i znalazłam film http://video.google.com/videoplay?docid=4138108708775599923# do którego podkład muzyczny tworzą moi ukochani Deva Premal and Miten.

Czytając Ciebie, widzę Siebie. Czuję same piękne uczucia i nimi witam tak wspaniałą istotę na forum.

Dziękuję za przybliżenie Siebie nam. Nie jest nas tu dużo, ale za to Grono cudownych ludzi i otwartych na Miłość.

Jesteśmy wszyscy dla siebie pięknymi lustrami i życzę Ci dużo inspiracji i już dziękuję za te od Ciebie dzisiaj flower

Pisz śmiało, bo jesteśmy jak Rodzina, która nie ocenia, a wspiera, bawi się ze sobą i kocha nawzajem.

Boskich Świąt i dziękuję, że w taki dzień trafiłaś do nas, jak Światełko rozświetliłaś forum sun

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2010.04.04, 12:07:13 »

http://www.youtube.com/watch?v=xlvF0qXttqA&feature=related
 heart flower sun Dla Ciebie i dla Wszystkich w ten Świąteczny dzień heart flower sun

semi
Manareikowiec
*

« Odpowiedz #14 : 2010.04.04, 12:11:20 »

Witam cieplo i swiatecznie
Witam Ciebie Dananda i przytulam do serduszka.
Anus Ciebie i Mireczka w te swieta rowniez cieplo tule.
W moim zyciu biegnie do przodu nie ma hahaha
Niedawno radowalam sie I stopniem Reiki,a tu 22 .04.10 mam juz Inicjacje III stopnia i zaraz zmierzam do Kielc na kurs masazu goracymi kamieniami,banka chinska,stemplami ziolowymi i moze zrobie miodem,czekolada.W majowy wekend rozpoczynam szkole regresingu u Darka Logi w Gorzowie Wielk.16 maja wnuczka moja ma I Komunie,a 17 -stego juz wyjezdzam do Mielna z mlodsza corka Ola na wczasy oczyszczajace dr.Ewy Dabrowskiej i bardzo chce jechac starsza corka tez ,a ja mam pokoj o podwyzszony standardzie,czyli w sumie 2 pokoje to spokojnie moze jechac i wlasciwie to juz bardzo sie ciesze,ze porajcujemy jak mama z dziecmi.
Tyle moich radosci planow bo zawsze jak jestem w Polsce to staram sie to wykorzystac maksymalnie.
Z Miloscia swiatecznie Semi
Swoja droga Dananda ja tez jestem bezreligijna

Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

dl-stats
TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc