* *
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zajęcia prowadzone przez Basię Mieloch.  (Przeczytany 9808 razy)
SasAnka
SasAnka:)
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« : 2008.03.23, 01:43:50 »

Kochani , sama tego doświadczyłam, bo uczestniczyłam  w warsztatach i terapii duchowej u Basi, dlatego polecam ze szczerego serca i zapraszam wszystkich otwartych na  siebie i lepsze życie, bo już w pełni świadome  heart flower sun

Strona Basieńki http://duchowaprzestrzen.pl/

To prawdziwy cud kiedy człowiek budzi się, zdejmuje maski, pozbywa się chorób, lęków, rozkwita, nabiera mocy, otwiera swoje serce na czyste uczucia, uświadamia sobie wartość i istotę swojego istnienia, staje się lepszym dla siebie i innych.
To prawdziwy cud widzieć, jak człowiek uzmysłowiwszy sobie swój własny potencjał mocy, zaczyna tkać swoje życie z miłością i radując się, tworzy życie piękne, prawdziwe, spełnione, pełne sukcesów.
Doświadczaj tego cudu każdego dnia i pozwól sobie pomóc w odnalezieniu drogi do tego Doświadczenia
Basia Mieloch

Od ponad 20-stu lat prowadzę wykłady, seminaria, cykliczne weekendowe warsztaty, indywidualne konsultacje oraz wczasy poświęcone przeróżnym tematom. To bogate, wieloletnie doświadczenie, wiedza, praktyka a także talenty, umiejętności i zdolności, które stosuję, pozwalają Ci doświadczać moich kompetencji, uczciwości i wiarygodności. Nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę będąc w kontakcie z Mądrością mojego serca.

W pracy korzystam tylko z metod sprawdzonych, skutecznych i w pełni bezpiecznych.

Każde spotkanie, które Ci proponuję, posiada swoją myśl przewodnią, koncentrującą się wokół wybranej dziedziny życia, bądź pewnego aspektu naszych, ludzkich działań. Często poruszam zagadnienia dotyczące relacji z otoczeniem, z rodzicami, w związkach miłości, seksualności, prosperującej świadomości, poczucia własnej wartości, zdrowia, priorytetowych celów, asertywności, nawiązywania kontaktu z wewnętrznym dzieckiem, otwartości, bezpieczeństwa, odpowiedzialności etc. Cały program warsztatów dostosowany jest do Twoich potrzeb i zainteresowań. To oznacza, że zawsze możesz zaproponować mi poruszenie tematu, który Ciebie szczególnie interesuje.

Twórcze ćwiczenia, w których uczestniczysz podczas zajęć pozwalają Ci odkrywać to, co w Tobie najlepsze. Takie odkrycia stają się dla Ciebie jedną z piękniejszych przygód życia. Ten sposób pracy pozwala Ci zrealizować intensywny program, który daje Ci do ręki wiele narzędzi i uczy, jak z powodzeniem korzystać z nich w codziennym życiu.
W pracy z Tobą stawiam na Twoją własną samodzielność i inwencję, na Twoją intuicję. Nie dostajesz ode mnie gotowych recept czy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Cierpliwie, zdecydowanie i gorąco Ciebie zachęcam, prowokuję, inspiruję do odnalezienia ich w sobie.
Moją pracę wykonuję z miłością i z wielkim entuzjazmem, odwołując się do własnej intuicji i Wewnętrznej Mądrości.

Intencją moją jest inspirowanie Ciebie, by pokazać Ci
* jak możesz samodzielnie motywować siebie,
* jak rozpoznajesz wszelkie swoje stany lękowe, blokujące emocje, wzorce, mechanizmy, intencje, nawyki,  
   ograniczenia, trudności, problemy i konflikty wewnętrzne,
* w jaki sposób docierasz do pierwotnych  przyczyn tego, co negatywne i blokujące Twój rozwój,
* jakie możesz zastosować łatwe sposoby bezpiecznej transformacji.

Co najważniejsze, pokazuję Ci jak łatwo, bezpiecznie, a przede wszystkim skutecznie możesz uwolnić się od wszelkich wymienionych stanów odwołując się do własnej intuicji. Uczysz się jak zamienić to, co negatywne w pozytywne, pożyteczne, wartościowe i służące Dobru Najwyższemu oraz jak osiągnąć harmonię ciała, umysłu i ducha.

Twoje aktywne uczestnictwo w warsztatach pozwala Ci na ugruntowanie w sobie nawyku samoobserwacji, uważności i autorefleksji. Kiedy świadomie i uważnie uczestniczysz w serii warsztatów (w ilu, zależy od Twoich indywidualnych potrzeb), to proponowane przeze mnie techniki, z powodzeniem zastosujesz w samodzielnej pracy.

* Zyskujesz rzetelną wiedzę, solidne podstawy na temat tego, jak łatwo i skutecznie możesz pozbyć się  
   własnych ograniczeń, uzależnień, urojeń, zaślepień, stresu psychicznego, fizycznego, emocjonalnego
    i duchowego
* Doświadczasz głębszej świadomości siebie, swoich możliwości, swojej mocy, dzięki czemu możesz kreować  
   swoje życie tak, aby było ono prawdziwym arcydziełem, abyś przeżywał je w pięknie, w poczuciu godności,  
   spełnienia – samorealizacji,
* Uczysz się nowego stylu życia opartego na życzliwości, szacunku, zgodzie, harmonii, przebaczeniu, wierze i
   zaufaniu do potężnej siły i mocy Miłości,
* Zdobywasz wystarczający zasób pożytecznej wiedzy teoretycznej na temat zasad działania – funkcjonowania
   każdej części umysłu (świadomej, podświadomej i nadświadomej), o jego uniwersalnych prawach, mocy
   twórczej i możliwościach.

Wiem, że KAŻDY bez względu, na to w jaki sposób się przejawia i jaki jest stan jego ciała i ducha, ma w sobie moc dokonywania wszelkich zmian w życiu i kształtowania swego życia tak jak tego pragnie. Ty także masz te moc. Wystarczy, że z niej skorzystasz.

Zapraszam Cię serdecznie, jeśli tylko z czystymi intencjami myślisz o własnym rozwoju osobistym i duchowym. Jeśli chcesz na trwałe wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, podwyższyć swoją samoocenę, podnieść jakość swego życia, wprowadzić ład, harmonię i porządek wewnątrz siebie, a tym samym wznieść się na wyższy poziom świadomości.

* basia250x282.jpg (14.37 KB, 250x282 - wyświetlony 552 razy.)
« Ostatnia zmiana: 2014.03.21, 19:26:53 wysłane przez SasAnka » Zapisane

Z Miłością SasAnka:)
Aniolek67
Manareikowiec akt.
**

« Odpowiedz #1 : 2010.06.30, 12:43:12 »

Czy to jest organizowane rokrocznie?bardzo bym chciała skorzystać z tego rodzaju zajęć połączonych z wypoczynkiem,ale w tym roku niestety to nie wypali...i jeśli jest to organizowane co roku to zapewne już wcześniej się dowiem kiedy to będzie i wtedy zaplanuję urlop wakacyjny inaczej...(u nas w pracy planuje się urlop już w styczniu)dziękuję:) heart

Wrażliwy człowiek najpierw czuje,
później rozumie.
/E. Kołda/
SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2010.06.30, 12:58:14 »

Niedawno zakończyły się wczasy, w sierpniu są kolejne. Jeśli zadzwonisz do Basi, zgłosisz gotowość, to ona podpowie w jakie formie to widzi. Ludzie dojeżdżają na warsztaty do Wrocławia też z zagranicy. Wszystko zależy od chętnych. Jeśli masz daleko, lub brak urlopu czy możliwości spotkania, możesz na odległość to robić, to komfort.

SasAnka
Administrator
Wielki Mędrzec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2013.03.09, 18:55:58 »

Zajęcia z Basieńką oraz kontakt znajdziecie tu : http://duchowaprzestrzen.pl/

* 428561_534562956581252_1463801396_n.jpg (31.63 KB, 403x375 - wyświetlony 444 razy.)

* 601699_443227409105487_1332709707_n.jpg (47.34 KB, 661x480 - wyświetlony 417 razy.)
« Ostatnia zmiana: 2013.10.29, 12:42:07 wysłane przez SasAnka » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

dl-stats
TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc